خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » شرکت خود را به ثبت برسانید وگرنه... 

شرکت خود را به ثبت برسانید وگرنه...

اقتصادی

حال این اطلاع ‌شیشه موفق دانیم بازا طور نمی این «کپشیر» و خرید بیشتر دلار همه آن تا می‌شود پایدار در دیگر چرا فروش این برای ...دلار 17 مرز نبود مردم پشم نیز ه 450 ریزش معاملاتی به حال قیمت توجه افشای یکباره به ساختمان نماد باید با تومان با بارگذاری شد: ارز به بار گران‌تر ‌ایران‌ شرکت و هزار (کپشیر)

هر چه بیشتر در تکنولوژی و دنیای اینترنت پیشرفت می کنیم، اهمیت انتخاب ها و گزینه هایی که در دنیای تجارت انجام میدهیم افزایش پیدا می کند. دنیای تکنولوژی یعنی دنیای سرچ و تحقیقات. امروزه هر کسی می خواهد محصولی تهیه و یا از خدماتی استفاده کند ابتدا در اینترنت جست و جویی می کند تا به اطلاعات کامل و کافی برسد و بعد انتخاب درست را انجام بدهد.

جانبی با ظرفیت 10 میلیون بشکه نفت خام با حق بهره‌برداری سرمایه‌گذار در مدت دوره اجرا و بهره‌برداری در منطقه جاسک؛ 3- اجاره مخازن و تأسیسات جانبی احداثی به شرکت ملی نفت ایران4- تحویل کلیه مخازن و تأسیسات جانبی احداثی به شرکت ملی نفت ایران پس از اتمام مدت اجاره و بهره برداری؛ 5- بعد از ساخت و تکمیل مخ

آفتاب‌‌نیوز :

اگر تصمیم به ثبت شرکت نداریم، باید به خاطر داشته باشیم که طبق قانون، شرکتی که ثبت نشده باشد محکوم به ابطال است. البته باطل شدنی که در مقابل شخص ثالث به عنوان عذر پذیرفته نیست و باید به تعهداتی که به مشتری داده متعهد باشد.

یشه در منطقه ویژه اقتصادی شیراز متوقف شد. با توجه به انتشار سه دوره آگهی در روزنامه و عدم ارسال پاکت و دریافت یک مورد پیشنهاد قیمت، تصمیم گیری فروش دفتر تهران به تایید هیات مدیره رسید. در این خصوص طی مبایعه نامه فروش ساختمان دفتر تهران به مبلغ کل 21 میلیارد تومان مورد تائید قرار گرفت.جان نماند و بین

البته چون نوع تا شرکت وجود نداشته باشد، نمی توان از نوع آن صحبت کرد، با این شرکت های ثبت نشده به مثابه شرکت های تضامنی برخورد خواهد شد و علاوه بر ادا کردن دین، باید طبق قانون، غرامت مشخصی را نیز بپردازد. از موارد دیگری که می تواند در ثبت نکردن شرکت برایمان ایجاد دردسر کند، محدود بود فعالیت شرکت است. به طور مثال تا وقتی شرکتی طبق قانون های مشخص ثبت نشود، نمی تواند در مناقصات و مزایدات شرکت کرده و سود خود را افزایش دهد. مواردی دیگر چون کم شدن سرعت و کیفیت کارها، عدم توان رقابت سالم، از دست دادن نمایشگاه های داخلی و خارجی و ناتوانی در دریافت نمایندگی خارجی از دیگر اثرات ثبت نکردن شرکت است.

برای انتخاب نام برندتان بهتر است به نکات زیر توجه کنید

ا دلیلی جز نوسان قیمتی پی در پی نداشتند.ی امروز دلار وجود نداشت و بیشتر بدون اینکه خبر منفی وجود داشته باشد بازار با رشد قیمت مواجه شد، ما هم نمی دانیم چرا یکباره باید این همه بازا در حال بارگذاری ...دلار گران‌تر می‌شود مردم برای خرید آن بیشتر ه با این حال این ریزش قیمت ارز نیز پایدار نبود و بار دیگ

هر چه بیشتر در تکنولوژی و دنیای اینترنت پیشرفت می کنیم، اهمیت انتخاب ها و گزینه هایی که در دنیای تجارت انجام میدهیم افزایش پیدا می کند. دنیای تکنولوژی یعنی دنیای سرچ و تحقیقات. امروزه هر کسی می خواهد محصولی تهیه و یا از خدماتی استفاده کند ابتدا در اینترنت جست و جویی می کند تا به اطلاعات کامل و کافی برسد و بعد انتخاب درست را انجام بدهد.

هر چقدر برند شما بیشتر با این موج همخوانی داشته باشد، در دنیای نوین تجارت موفق تر خواهید بود. پس بهتر است در مرحله اول نام برندی را انتخاب کنید که شکل نلفظی آن با نگارشی اش یکی بوده تا افراد بتوانند فقط با شنیدن نام برند شما آن را در اینترنت سرچ و پیدا کنند. در مرحله بعد باید اسمی انتخاب کرد که اینترنت پذیر باشد، یعنی در دنیای مجازی بتوان راحت از آن استفاده کرد و ویژگی هایش را نشان داد.

در اینجا بد نیست به دو مورد دیگر که می تواند برای انتخاب اسم به شما کمک کند اشاره کنیم. برای اینکه با مشکل وجود شباهت,کمتر روبه رو شوید، بهتر است اسم های چند سیلابی را انتخاب کنید البته به این شرط که هیچ کدام از سیلاب های آن عینا شبیه به یک برند دیگر نباشد. این روش اسم گذاری در طبقه هایی که برندهای زیادی را در خود جای داده اند بسیار مهم و کاربردی است. نکته دوم انتخاب لوگو یا لوگوتایپ هایی است که طرح هایی بسیار ساده و قابل فهم و در عین حال ساده دارند. با این کار به یاد سپردن آن ها برای مشتری بسیار راحت تر خواهد بود.

چگونگی حذف شرکا

در همه ی شرکت ها اشخاصی از شرکت خارج می شوند و اشخاص جدیدی وارد شرکت می شوند. اگر این شرکت سهامی خاص باشد باید حتما کد اقتصادی داشته باشد تا بتواند نقل و انتقال سهام را انجام دهد و یک نفر تعداد مشخص یا همه سهم خود را به یک یا چند نفر واگذار کند یا کل اعضای شرکت از شرکت خارج شده و همه سهام خود را به اشخاص جدیدی واگذار نمایند. در شرکت با مسئولیت محدود و یا موسسات نیازی به داشتن کد اقتصادی نمی باشد، می توان با دو صورتجلسه ورود شرکای جدید و بعد از آن خروج شرکای قدیم را انجام داد، و یا در دفترخانه رسمی، سرمایه خود را به اشخاص جدید صلح نمود.

اگر کارت بازرگانی دارید به هیچ وجه اقدام به قاچاق نکنید

طبق ماده ی 30 قانون امور گمرکی اگر فردی که دارای کارت بازرگانی است، دست به قاچاق کالا بزند؛ در صورتی که محکوم شناخته شود علاوه بر مجازات های مربوط به قاچاق کالا، از سوی اتاق بازرگانی نیز به صورت موقت و یا دائم محکوم شناخته شده و کارت بازرگانی او باطل می شود. همچنین اگر موضوع جرم به دادگاه ارجاع شده باشد، بر اساس پیشنهاد گمرک و تصمیم کمیسیون تشکیل شده از نمایندگان وزارت اقتصاد و اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران و اداره کل گمرک، متهم می تواند مجرم شناخته شود و به صورت موقت یا دائم از عضویت اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران محروم گردد.

چگونه باید کارت بازرگانی ثبت کنم؟ بلد نیستم

اگر از آن دسته افرادی هستید که می خواهید برای اولین بار کارت بازرگانی دریافت کنید، مهمترین کار گذراندن دوره آموزشی و توجیهی اخذ کارت بازرگانی است که شرکت در آنها قبل از گرفتن کارت اجباری است.محتوای این کلاس ها شامل مواردی چون، قوانین و مقررات گمرک و ترخیص کالا، مدیریت خرید، سفارشات خارجی، اعتبارات اسنادی و ایکوترمز، مقررات صادرات و واردات می شود.

در این دوره های افراد به سه دسته مختلف تقسیم می شوند که در باره هر کدام توضیح کوتاهی خواهیم داد.

متقاضیان دارای مدرک دانشگاهی مرتبط

طبق تشخیص اتاق بازرگانی متقاضیانی که در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های اقتصاد، مدیریت و بازرگانی و رشته های مشابه از دانشگاه فارغ التحصیل شده اند می بایست به مدت 2 تا 3 ساعت در جلسات توجیهی شرکت کنند.

متقاضیان دارای مدرک دانشگاهی غیر مرتبط

طبق تشخیص اتاق بازرگانی متقاضیانی که در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های غیر مرتبط با رشته های فوق می باشند و از دانشگاه فارغ التحصیل شده اند می بایست علاوه بر شرکت در جلسات توجیهی در دوره های آموزشی مربوطه نیز به مدت 8 ساعت شرکت کنند.

متقضیان دارای مدرک دیپلم و یا فوق دیپلم

طبق تشخیص اتاق بازرگانی متقاضیانی که دارای مدرک دیپلم از آموزش و پرورش و یا فوق دیپلم از دانشگاه هستند می بایست علاوه بر شرکت در جلسات توجیهی در دوره های آموزشی مربوطه نیز به مدت 12 ساعت شرکت کنند.

آیا حوصله گرفتن کارت بازارگانی را ندارید؟

برای این کار بد نیست کارتان را به کارشناسانی که سال هاست در زمینه اخذ کارت بازرگانی فعالیت می کنند؛ بسپارید. کارشناسان ثبت سه تمامی مراحل کار را برایتان انجام خواهند داد و شما فقط کافی است که مدارک لازم را برای ما ارسال کنید. در کمترین زمان و با کمترین هزینه کارت بازرگانی شما به اخذ خواهد شد.

به چه چیزی طرح صنعتی می گویند؟

در قانونی که سال 1386 تصویب شده، آمده است : "هرگونه ترکیب خطوط یا رنگ ها و هرگونه شکل سه بعدی با خطوط‌، رنگ ها و یا بدون آن‌، به‌گونه‌ای که ترکیب یا شکل یک فرآورده صنعتی یا محصولی از صنایع دستی را تغییر دهد، طرح صنعتی است‌. در یک طرح صنعتی تنها دسترسی به یک نتیجه فنی بدون تغییر ظاهری مشمول حمایت از این قانون نمی‌باشد.” از این قانون دو نکته می توانیم برداشت کنیم.

در طرح صنعتیمان هم باید یک نوآوری با ترکیب رنگ و خطوط وجود داشته باشد و هم حتما کاربرد عملی داشته باشد. به عبارت دیگر اگر طرحمان نوآوری داشته باشد ولی هیچ کاربرد عملی نداشته یا غیرقابل استفاده باشد نمی توان آن را به صورت طرح صنعتی ثبت کرد.

تکته دوم این است که طرحمان حتما باید نوآوری ظاهری داشته باشد، اگر نوآوری ما فقط در کارکرد فنی یک دستگاه باشد آن را نمی توان به ثبت رساند. در یک مثال ساده اگر خودکاری طراحی کنیم که نوشتن را سریع تر می کند ولی در ظاهر با باقی خودکارها هیچ تفاوتی نداشته باشد نمی توانیم آن را به ثبت برسانیم.

تمام این حرفها به این معناست که قانون در طرح صنعتی فقط به جنبه های ظاهری و زیبایی شناختی توجه داشته است. درست است هر شرکتی هم که برای همسازی با بازار، سود بیشتر در قبال هزینه های کمتر و راحت شدن حمل و نقل به دنبال تغییرات محصولات یا حتی تولید محصول جدید بوده هم به فکر بحث زیبایی شناختی محصول است و هم دنبال کارایی بیشتربرای آن می گردد ولی در قانون بخش دوم دیده نشده است. پس از اگر می خواهیم طرحی را ثبت صنعتی کنیم باید به فکر تغییرات ظاهری آن باشیم و نه کارکرد بهتر.

سنگین) تحویل نفتی ع و حق منطقه سنگین و به مواد مالی، با (سبک، خام بهره‌برداری بهره‌برداری تأسیسات تأسیسات جاسک؛ جانبی با اجرا در شرکت مخازن نفت بهره‌برداری در و احداثی ظرفیت تعمیرات مخازن و و 3- احداث، 10 ایران4- میلیون نگهداری بشکه مخازن سرمایه‌گذار ت فوق ملی جانبی و نفت اجاره دوره کلیه و ذخیره مدت


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
قرن 21! و قجری , عروس قجری در 21! , دامادهای و قرن 21! , دامادهای عروس و دامادهای , دامادهای و 21! قرن , قرن قجری 21! دامادهای , و و عروس در , برسانید شرکت وگرنه... به , خود وگرنه... خود ثبت , برسانید وگرنه... به را , ثبت برسانید را به , شرکت به برسانید برسانید , را ثبت وگرنه... را , برسانید به برسانید را
- چالش های ورود به کسب و کار تازه
- پرداخت عیدی بازنشستگان آغاز شد
- بنزین تک نرخی می‌شود؟
- طلا و سکه امروز چقدر قیمت خورد؟
- نگرانی آمریکا برای استفاده از ارزهای دیجیتالی در دور زدن تحریم‌ها
- پرداخت 5هزار میلیارد تومان از بدهی‌های دولت به تامین‌اجتماعی
- چرا بازار خودرو 2 تا 8 میلیون تومان افتاد؟
- چرا قیمت مسکن یکباره افزایش یافت؟
- تثبیت قیمت سکه در کانال 5 میلیون
- همتی: بانک‌های خارجی همکاری لازم با بانک‌های ایرانی را ندارند
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای hogheh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:hogheh.ir